Banyo Yenileme

  • Blog Title

    Banyo Yenileme

    Banyo, evin en sık kullanılan alanlarında biri gibi gözükmese de kendimizi rahatlamak için en çok kullandığımız kısımdır. Yorucu bir günün bütün stresini üzerimizden atmak için kullandığımı alandır. Bu nedenle banyo yenileme için yapacağınız masraf size mutlaka geri dönecektir. Banyo tadilatı sonrası kendinizi rahat ve huzurlu hissedebileceğiniz bir duş ortamının değeri paha biçilemez.

    Banyo yenileme fiyatlarını çıkarmak için alanın büyüklüğü, yapılacak alt yapı durumu, aksesuar, duşakabin lavabo, banyo dolabı, klozet, havlupan, duş setleri, bataryalar gibi banyo aksesuarlarının seçimleride banyo tadilat fiyatlarında etken rol oynuyor.
    Bozok Tesisat olarak müşterilerimize ücretsiz keşif yaparak, banyonuzun neye ihtiyacı olduğunu ve sizlerin bütçelerinize göre bir planlama çıkıyoruz. Kısmı yenileme, Yer değişikliği ve A'dan Z'ye komple banyo yenileme tadilatımı yapılması gerekir, belirlendikten sonra fiyat çalışmasını yapılarak müşterilerimiz banyo yenileme fiyatları hakkında bilgilendiriyoruz. İster telefondan, İster Whatsapp Hattında veya Keşif ekibi çağırarak fiyat alabilirsiniz.